IçIN BASIT ANAHTAR ALTYAZıLı FILM öRTüSüNü

Için basit anahtar altyazılı film örtüsünü

Için basit anahtar altyazılı film örtüsünü

Blog Article

A self-indulgent and vain publishing magnate finds his privileged life upended after a vehicular accident with a resentful lover.

Cihan'nın en keşik dışı hayvanlarının yaşamlarına ayn atan bu şen fen dizisi, birtakım gülünç dallı güllüların ve şahsen Natür Ana'nın ağzından anlatılıyor.

Türkçe dublaj film izlemeyi herkes ister fakat bu filmlerin hangi aşamalardan geçip sahneye dublajlı olarak geldiğini sağlam kimesne bilmez. Zorlamasız üzere zannedilen dublaj aşaması haddizatında olabildiğince cebir ve meşagatli bir aksiyonlemdir.

A vampire hunter fights to save a besieged city from an army of otherworldly creatures controlled by Dracula.

A simpleminded, sheltered gardener becomes an unlikely trusted advisor to a powerful businessman and an insider in Washington politics.

The adventures of a young wandering swordsman who stumbles upon a struggling martial arts school in Meiji era Japan.

A free-spirited woman "kidnaps" a yuppie for a weekend of adventure. But the fun quickly takes a dangerous turn when her ex-convict husband shows up.

Mahremiyet ve Çerezler: Bu sitede çerez kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bu tarz şeylerin kullanmaını onaylama edersiniz.

An intellectually nonconformist friar investigates a series of mysterious deaths in an isolated abbey.

Son zamanlarda aşırı derecede seksüel arzulara ehil olan bir bayan, insanlarla çok şu denli ilgi kuramadığı yürekin bu arzularını dindirmekte dert evetşamaktadır.

şu demek oluyor ki çolpa bir grup ne karaktere sesini oturtabilir ne senkron uyarlamasını dosdoğru yapabilir ne de bir filmi bir sıra süresince yetiştirebilir. Fakat tecrübeli ve uyumlu bir dublaj ekibi ile bir film istendiği takdirde bir sıra içinde ve hevesli olarak türkçe dilinde dublajlanabilir.

During a slave revolt in 1844, a British mercenary helps an Antilles island colony gain its independence from Portugal, but years later he returns to manhunt a local rebel army leader and former friend.

Made in Italy - İtalyan Yazı 2020 yapımı filmi sitemizden 1080p kalitesinde dual izleme seçeneği ile seyredebilirsiniz türkçe dublaj evet da altyazılı orjinal dilinde filmw.

Mobil ve tablet üzerinden problemsiz yedinci sanat filmlerine ulaşabilirsiniz. Sitemizde her sıra güncellenen film listelerinin nezdinde en çok izlenen filmleri de bulabilirsiniz. Yeni döl Netflix film izleme platformunda konum düzlük tüm çkızılışmaları sitemizde bulabilirsiniz.Sitemizde ülke saha erotik film izle kategorisi altında yetişhınç izleyicilerimize özel muhtevalerini ısıtacak filmleri yayınladık. Ülkemizde en çok aranan bir farklı eylem ve macera filmlerinin yanı sıra komedi filmleri de onlarca filmi çitndırmaktadır. Cenup Kore filmleri ve Hint filmleri çıbanlıkları adı şeşnda toplanan onlarca çdüzenışmayı özenle seyonga hazırladık. Pandemi sürecinde gani vaktinizi evde kalmış olarak ve film izleyerek değerlendirin.

altyazılı film izle
altyazılı film

Report this page